POZNAJ NAS BLIŻEJ

O FIRMIE

Dorota Muszyńska

Wioleta Dąbrowska

Maciej Krupiński

Joanna Jaźwińska

Jagoda Zbyszewska

Weronika Ratajczak

Patrycja Lewandowska

Monika Mnichowska

Sonia Stechlińska

Daria Wojtysiak-Szymborska

Wiktoria Kiełb

Zuzanna Weiland

Dominika Matusiak

Anita Rosenbaum

Daria Stancelewska

Natalia Kryspin

Dorota Badtke-Boruta

Paulina Zubrycka

Piotr Kurdynowski

Szymon Kurdynowski

Katarzyna Skórczewska

Monika Wykrętowicz

Karolina Bulman

Dawid Pluciński

Marlena Kasprzyk

Maja Szymańska

Katarzyna Stawicka

Martyna Jaśkowska

Michalina Leracz

Maria Deręgowska

BIURO RACHUNKOWE KURDYNOWSKI

BIURO RACHUNKOWE KURDYNOWSKI

Kurdynowski to biuro rachunkowe świadczące najwyższej jakości usługi w całej Polsce, które ma niezwykle długą i bogatą tradycję. Tworzone przez wykształcony duet ojca Piotra i syna Szymona obsługuje przedsiębiorców z Poznania, Bydgoszczy, Torunia, Gdańska i innych miast. Niektórzy klienci współpracują z Kurdynowskimi od ćwierć wieku, co jest dla nas najlepszą rekomendacją i buduje naszą renomę.

Byliśmy świadkami rewolucji technologicznej i zawsze chętnie podążaliśmy za zmianami. Poddając się cyfryzacji, która nie ominęła również księgowości mogliśmy znacznie usprawnić wiele procesów. Dzisiaj zoptymalizowaliśmy nasze procedury, aby były przyjazne dla pracowników i transparentne dla klientów. Dzięki zaangażowaniu naszych księgowych, a także dzięki przyświecającej nam od lat misji, biuro rachunkowe Kurdynowski cieszy się tak dobrą renomą w kraju.

Inaczej niż inne biura księgowe, naszym celem jest zostanie liderem w skali całego kraju. Chcemy wyróżniać się bardzo wysoką jakością usług z wykorzystaniem najnowocześniejszym procesów księgowych.

Logo Kurdynowski

OD PONAD

20 LAT

kompleksowo obsługujemy przedsiębiorstwa
w zakresie usług księgowych i kadrowo-płacowych
oraz doradztwa podatkowego

BIURO RACHUNKOWE KURDYNOWSKI

DLACZEGO WARTO WSPÓŁPRACOWAĆ Z BIUREM RACHUNKOWYM KURDYNOWSKICH?

Kurdynowski to biuro rachunkowe z najlepszymi tradycjami w sektorze księgowości. Nasi pracownicy, księgowe posiadają Uprawnienia Ministra Finansów do usługowego prowadzenia ksiąg handlowych i księgowości dla firm w każdej formie, są absolwentami renomowanych Uniwersytetów Ekonomicznych.

Stawiamy na stały rozwój, bo wiemy, jak dynamicznie zmieniają się przepisy i ustawy o rachunkowości. Mamy na koncie ukończone kursy w Stowarzyszeniu Księgowych w Polsce, nieustannie pogłębiamy swoją wiedzę, aby świadczyć najwyższej jakości usługi księgowości dla firm.

Oferujemy kompleksowe prowadzenie księgowości dla firm, zarówno w zakresie uproszczonej, jak i pełnej księgowości. Naszą ofertę nieustannie rozbudowujemy o dodatkowe usługi, w tym związane z podatkami i bankowością.

BIURO RACHUNKOWE KURDYNOWSKI

DLACZEGO WARTO WSPÓŁPRACOWAĆ Z BIUREM RACHUNKOWYM KURDYNOWSKICH?

Wiemy, że współcześni przedsiębiorcy mają niezwykle dużo zadań i wyzwań, z jakimi mierzą się każdego dnia. Księgowość to ten z aspektów, który zazwyczaj zajmuje najwięcej czasu i nastręcza sporych trudności. Czy można temu zaradzić? Dzisiaj odpowiedzią staje się outsourcing księgowości dla firm, który pozwala zaoszczędzić mnóstwo czasu i uniknąć błędów o przykrych konsekwencjach. Zamiast skupiać się na dynamicznie zmieniających się przepisach czy optymalizacjach, przedsiębiorca może koncentrować się na dalszym rozwoju marki, pozyskiwaniu klientów, budowaniu przewagi konkurencyjnej.

Serdecznie zapraszamy do współpracy z biurem rachunkowym, które ma od lat ugruntowaną pozycję na rynku, cieszy się zaufaniem oraz szacunkiem. Z przyjemnością zajmiemy się świadczeniem usług księgowych dla klientów z każdej branży, który prowadzą pełną księgowość lub rozliczają się na zasadach uproszczonych.

ZGŁOŚ SIĘ DO NAS

SKORZYSTAJ Z POMOCY SPECJALISTÓW

STAWIAMY NA WYSOKI STANDARD USŁUG I UCZCIWE RELACJE Z KLIENTEM.

Skontakuj się z nami

ZAPRASZAMY DO KONTAKU! ZNAJDZIESZ NAS W CZTERECH MIASTACH

Sprawdź pełny kontakt do biur
woj. kujawsko-pomorskie ODDZIAŁ BYDGOSZCZ ul. Tadeusza Kościuszki 27C 85-079 Bydgoszcz poniedziałek-piątek 7:00-16:00 Znajdź biuro na mapie
woj. kujawsko-pomorskie ODDZIAŁ TORUŃ ul. Bukowa 27 87-100 Toruń poniedziałek-piątek 7:00-16:00 Znajdź biuro na mapie
woj. pomorskie ODDZIAŁ GDAŃSK ul. Wały Piastowskie 1/1606A 80-855 Gdańsk poniedziałek-piątek 7:00-16:00 Znajdź biuro na mapie
woj. wielkopolskie ODDZIAŁ POZNAŃ ul. Drużbackiej 1A/2 60-745 Poznań poniedziałek-piątek 7:00-16:00 Znajdź biuro na mapie
woj. łódzkie ODDZIAŁ ŁÓDŹ ul. pl. Zwycięstwa 2, 90-312 Łódź poniedziałek-piątek 7:00-16:00 Znajdź biuro na mapie