KSIĘGOWOŚĆ ONLINE

PROGRAM FAKTUROWY

NOWOCZESNE ROZWIĄZANIE

DLACZEGO NASZ PROGRAM?

Z pewnością wielu właścicielom firm (szczególnie rozpoczynającym swoją działalność) sen z powiek spędzają sprawy księgowe. Niezależnie od tego, czy sam je prowadzisz, czy robią to zatrudnieni przez Ciebie pracownicy, masz świadomość, że jeden błąd może spowodować wiele problemów.

Jeśli więc chcesz skupić się na rozwoju firmy, warto wybrać profesjonalną firmę, która zajmie się tego typu sprawami. Jednak w ostatnich czasach tego typu firmy oferują nowoczesną usługę, jaką jest księgowość online. W pierwszym momencie może brzmieć to dziwnie i wiele osób obawia się, że jest to rozwiązanie niebezpieczne. Jednak biura rachunkowe zapewniają, że nie ma powodów do żadnych obaw. Jak jest naprawdę?

Aby przedstawić prawdziwe oblicze księgowości online, poniżej przedstawiamy najważniejsze informacje, dotyczące tego typu usługi.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

CZYM JEST PROGRAM FAKTUROWY ONLINE?

Panel księgowości online jest jedną z najnowocześniejszych usług, oferowanych przez nasze biuro rachunkowe. Zostało ono zrealizowane w ramach specjalnego projektu unijnego w ramach sektora „Innowacyjna Gospodarka”.

Inicjatywa ta polegała na stworzeniu innowacyjnego oprogramowania na platformie internetowej. Posiada on szereg narzędzi finansowo-księgowych, umożliwiających sprawne uzyskiwanie różnego typu informacji, kontrolę efektywności wdrożonych rozwiązań oraz monitorowanie powodzenia nowo wprowadzonych inicjatyw.

Oczywiście oprogramowanie to jest proponowane przez biuro rachunkowe, dzięki czemu przez cały czas trwania współpracy specjaliści oferują fachowe doradztwo oraz ewentualną pomoc.

BIURO RACHUNKOWE KURDYNOWSKI

WYPRÓBUJ PROGRAM ONLINE

PROGRAM FAKTUROWY ONLINE DOPASOWANY DO TWOICH POTRZEB

Wypróbuj wersję demo

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

JAKIE USŁUGI WCHODZĄ W SKŁAD PROGRAMU FAKTUROWEGO?

W zależności od potrzeb i oczekiwań poszczególnych klientów możemy zaproponować zarówno samodzielne administrowanie systemem, jak również zdalną obsługę księgową przez pracowników biura rachunkowego.

W pierwszym przypadku może być to wystawianie faktur, otrzymywanie powiadomień mailowych i smsem o płatności podatków, ZUS i wielu innych ważnych terminach.

Zakres usług jest niezwykle szeroki i obejmuje między innymi:

  • Sporządzanie sprawozdań finansowych, analiz i innych zaświadczeń oraz dokumentów
  • Reprezentowanie klienta przed organami podatkowymi
  • Sporządzanie list płac
  • Naliczanie wynagrodzeń
  • Wystawianie zaświadczeń o zarobkach, świadectw pracy i innych

JASNA WSPÓŁPRACA

JAK WYGLĄDA KOMUNIKACJA MIĘDZY KLIENTEM A BIUREM RACHUNKOWYM?

Oczywiście na każdym etapie współpracy zapewniamy naszym klientom opiekę oraz służymy poradami. W przypadku korzystania z oferowanej przez nas księgowości online, oprogramowanie umożliwia sprawne przesyłanie dokumentów, jak również komunikację z poszczególnymi specjalistami biura rachunkowego.

INTUICYJNY PROGRAM DO FAKTUROWANIA

SZYBKIE I WYGODNE FAKTUROWANIE

Kompleksowa obsługa oznacza też to, że dajemy Ci dostęp do intuicyjnego, stworzonego na nasze potrzeby programu do fakturowania. Narzędzie online, które oddajemy do dyspozycji naszym klientom jest przejrzyste, intuicyjne i estetyczne. To nie bez znaczenia dla firmy, która dba o swój wizerunek i maksymalne uproszczenie procesów.

Za sprawą elektronicznego panelu klienta i powiązanego z nim programu do wystawiania faktur, klienci biura Kurdynowski oszczędzają mnóstwo czasu. Możesz korzystać z niego o dowolnej porze, bo usługa jest dostępna przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. Na pewno docenisz taką formę rozliczeń z klientami, gdzie dodatkowo możesz zaznaczać opłacone faktury lub ustawiać monity przypominające o zbliżającym się terminie rozliczenia. Sprawdź, jakie to proste!

PROGRAM FAKTUROWY

CO MOŻESZ ZYSKAĆ, DZIĘKI PROGRAMOWI DO FAKTUROWANIA?

Znacznie szybsze wystawianie dokumentów księgowych;
Wygodne prowadzenie rozliczeń finansowych z klientami;
Większa możliwość kontroli nad finansami firmy;
Mniejsze ryzyko pomyłek czy błędów – Twój dedykowany księgowy kontroluje poprawność wystawianych w programie faktur.

ZAPRASZAMY DO KONTAKU! ZNAJDZIESZ NAS W CZTERECH MIASTACH

Sprawdź pełny kontakt do biur
woj. kujawsko-pomorskie ODDZIAŁ BYDGOSZCZ ul. Tadeusza Kościuszki 27C 85-079 Bydgoszcz poniedziałek-piątek 7:00-16:00 Znajdź biuro na mapie
woj. kujawsko-pomorskie ODDZIAŁ TORUŃ ul. Bukowa 27 87-100 Toruń poniedziałek-piątek 7:00-16:00 Znajdź biuro na mapie
woj. pomorskie ODDZIAŁ GDAŃSK ul. Wały Piastowskie 1/1606A 80-855 Gdańsk poniedziałek-piątek 7:00-16:00 Znajdź biuro na mapie
woj. wielkopolskie ODDZIAŁ POZNAŃ ul. Drużbackiej 1A/2 60-745 Poznań poniedziałek-piątek 7:00-16:00 Znajdź biuro na mapie
woj. łódzkie ODDZIAŁ ŁÓDŹ ul. pl. Zwycięstwa 2, 90-312 Łódź poniedziałek-piątek 7:00-16:00 Znajdź biuro na mapie