STAWIAJ NA ZYSK

USŁUGI KADROWO PŁACOWE – KADROWA POZNAŃ

STAWIAJ NA ZYSK

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA KADROWA POZNAŃ – KURDYNOWSKI

Rozwój firmy jest nierozerwalnie związany z zatrudnianiem nowych pracowników i powiększaniem zespołów. Jeżeli Twój biznes wymaga powstawania wciąż nowych stanowisk, obsługa ich może okazać się bardzo czasochłonna. Chyba, że powierzysz ją nam!

Kadrowa z firmy Kudrynowski z Poznania to specjalistka z dużym doświadczeniem i wiedzą z zakresu kadr i płac. Otrzymasz wsparcie dedykowanego opiekuna, choć jego pracę wspiera cały zespół. Oznacza to wszechstronność i kompleksowość, jakiej nie znajdziesz nigdzie indziej!

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą kadrową, która obejmuje prowadzenie rozliczeń i kontrolowanie akt pracowniczych. Zakres obsługi jest bardzo szeroki, jednak jako nasz klient możesz zdecydować, z których konkretnie usług zamierzasz korzystać.

ZAKRES OBSŁUG KADROWEJ – KUDRYNOWSKI POZNAŃ

Możesz zlecić nam rozmaite czynności kadrowe, decydując się na standardową, ofertę kompleksową lub pojedyncze usługi w firmie Kudrynowski. Nasi klienci z Poznania, ale nie tylko najczęściej zlecają nam ewidencję danych w systemach kadrowo-płacowych, rozliczanie urlopów i zwolnień lekarskich, naliczanie wynagrodzeń, prowadzenie list kadr i płac. sporządza listy płac i nalicza wynagrodzenia. Ponadto wspiera proces zatrudnienia pracownika, zgłoszenia go do ZUS, składania deklaracji PFRON i wystawiania zaświadczeń o zarobkach, świadectw pracy.

ZLEĆ NAM SPRAWY KADROWE – PROFESJONALIZM I DYSKRECJA Z POZNANIA

Kadrowa z Poznania wykonuje też szereg innych prac, jak choćby kalkulacje zobowiązań publicznoprawnych, obliczanie wynagrodzeń, przygotowywanie rozliczeń PIT 11, PIT 40, PIT 4R, PIT 8AR, ZUS IWA.

Możemy również zaoferować prowadzenie teczek osobowych pracowników z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa i ochrony oraz prowadzenie ewidencji urlopowych. Powierz nam też monitorowanie ważności badań lekarskich i szkoleń BHP, aby zyskać jeszcze większe wsparcie. W ramach świadczonych usług reprezentujemy firmy przed organami, np. ZUS w Poznaniu.

WSPÓŁPRACA Z NAMI

DLACZEGO OUTSOURCING KADROWY TO NAJLEPSZA OPCJA W POZNANIU?

 • Kompleksowa obsługa doświadczonego kadrowego i jego zespołu;
 • Dostęp do obsługi kadrowo-płacowej oraz innych usług z naszej oferty;
 • Pomoc w kontrolowaniu wynagrodzeń, wypłat, rozliczeń urlopów;
 • Odciążenie w czasochłonnych i wymagających dużej wiedzy czynnościach;
 • Optymalizacja kosztów – droższą opcją jest stworzenie wewnętrznego działu kadr w firmie;
Profesjonalna obsługa – gwarancja poprawności i terminowości rozliczeń;
Najlepsza jakość i wysokie, wypracowane przez lata standardy obsługi;
Oszczędność czasu – Ty pracujesz, my rozliczamy Twoich pracowników;
Dostęp do szerokiego pakietu usług – księgowość i inne;

ZGŁOŚ SIĘ DO NAS

TWOJA ZAUFANA KADROWA Z POZNANIA – KURDYNOWSKI

Zaangażowana, doświadczona, a przy tym odznaczająca się wysoką kulturą osobistą kadrowa czeka na Ciebie w firmie Kurdynowski.
Nasze biuro zajmuje się kompleksową obsługą firm w zakresie szeroko pojętych kadr i płac. Obsługujemy nie tylko Poznań.
Z uwagi na dostępność elektronicznych, całodobowych systemów obsługi i panelu klienta dajemy Ci możliwość kontaktu w formie zdalnej i wygodnego dostępu do swoich danych gdziekolwiek jesteś.

Skontakuj się z nami

Zyskajcie stabilność i pewność w zarządzaniu kadrą dzięki profesjonalnym usługom kadrowo-płacowym w Poznaniu. Przejmijcie kontrolę nad finansami firmy, wybierając nasze doświadczone biuro kadrowe. Skontaktujcie się i dowiedzcie się więcej o naszym cenniku usług kadrowo-płacowych już dziś!

Kompleksowa oferta usług kadrowych w Poznaniu

Zagadnienie usług kadrowo-płacowych w Poznaniu to temat o szerokim zakresie, który dotyka każdego, kto prowadzi biznes. Właśnie dlatego, w biurze kadrowo-płacowym Kurdynowski w Poznaniu, stawiamy na kompleksowość i profesjonalizm, oferując pełne wsparcie w obszarze kadrowo-płacowym. Nasz zespół to doświadczeni specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, którzy na co dzień pomagają firmom z Poznania i okolic w obszarze usług kadrowo-płacowych. Wiemy, jak ważne jest precyzyjne prowadzenie dokumentacji kadrowej, dlatego zajmujemy się:

 • Ewidencją danych w systemach kadrowo-płacowych
 • Rozliczaniem urlopów i zwolnień lekarskich
 • Naliczaniem wynagrodzeń
 • Prowadzeniem list kadr i płac
 • Pomocą w procesie zatrudnienia pracownika
 • Zgłaszaniem go do ZUS-u oraz składaniem deklaracji PFRON

Jeżeli szukacie profesjonalnego biura kadrowo-płacowego w Poznaniu, możecie na nas polegać. Jesteśmy do Waszej dyspozycji niezależnie od rozmiaru Waszej firmy czy branży, w której działacie. Dbamy o terminowość i rzetelność rozliczeń oraz o skuteczność obsługi kadrowej, abyście mogli skupić się na rozwijaniu swojego biznesu.

Audyt i doradztwo w obszarze kadr i płac

W naszej ofercie usług kadrowych w Poznaniu znajduje się również profesjonalny audyt kadrowo-płacowy. Dla wielu firm zarządzanie kwestiami kadrowo-płacowymi stanowi duże wyzwanie. Wychodząc naprzeciw tym potrzebom, proponujemy kompleksowe rozwiązania z zakresu audytu kadrowo-płacowego. Nasze wszechstronne doświadczenie pozwala na przeprowadzenie szczegółowego audytu, który ma na celu sprawdzenie, czy wszystkie aspekty związane z kadrą i płacami są realizowane zgodnie z obowiązującym prawem.

Swoim klientom oferujemy:

 • Analizę dokumentów kadrowych w zakresie zgodności z przepisami prawa pracy,
 • Kontrolę przestrzegania terminów wypłat wynagrodzeń,
 • Sprawdzenie poprawności obliczania składek na ubezpieczenia społeczne i zdrowotne,
 • Konsultacje z zakresu prawa pracy i płac.

Audyt kadrowo-płacowy to klucz do optymalizacji procesów w firmie. Dzięki niemu możemy wyeliminować ewentualne nieprawidłowości, a tym samym uniknąć kosztów związanych z ich usuwaniem w przyszłości. W ramach swojej oferty, oferujemy także doradztwo podatkowe dla firm dowolnej wielkości. Jesteśmy przekonani, że nasze usługi kadrowe w Poznaniu to inwestycja w stabilność i bezpieczeństwo Waszego biznesu.

Dlaczego warto wybrać nasze biuro kadrowo-płacowe w Poznaniu?

Nasze biuro kadrowe stawia na jakość obsługi kadrowej oraz dobór usług dokładnie pod potrzeby Waszej firmy. Spośród wielu dostępnych na rynku, nasze biuro kadrowe w Poznaniu wyróżnia się profesjonalizmem, doświadczeniem oraz indywidualnym podejściem do każdego klienta, co przekłada się na najwyższą jakość świadczonych przez nas usług. Dlatego warto wybrać nasze biuro kadrowe w Poznaniu – gwarantujemy precyzyjnie i terminowo wykonane zlecenia z zakresu obsługi kadrowej. Przy wyborze usług kadrowych warto zwrócić uwagę na nasze bogate portfolio. Działamy elastycznie, a jakość naszych usług kadrowych stale jest uznawana za jedną z najwyższych na rynku. Kurdynowski to profesjonalne biuro kadrowe, które oferuje kompleksowy zakres usług – od obsługi kadrowej, przez doradztwo aż po edukację.

Zalety outsourcingu kadrowo-płacowego

Inwestując w outsourcing kadrowy, odkryjecie wiele korzyści, które mogą przekształcić sposób zarządzania Waszą firmą. Przechodzenie z wewnętrznego działu HR na usługi płacowe w Poznaniu zwiększa efektywność operacyjną i zdecydowanie przyczynia się do redukcji kosztów. Wybierając taką formę współpracy, możecie zyskać więcej czasu na skupienie się na kluczowych aspektach Waszej firmy. Zadania związane z kadrami i płacami zostają powierzone doświadczonej firmie. Oszczędność czasu to tylko jedna z wielu korzyści outsourcingu. Jest to również sposób na eliminację błędów w obliczaniu wynagrodzeń czy prowadzeniu dokumentacji pracowniczej. Wiarygodne usługi płacowe w Poznaniu gwarantują poprawną interpretację przepisów prawa pracy, co skutkuje ograniczeniem ryzyka błędów i konsekwencji prawnych. Wybór outsourcingu kadrowego to także gwarancja ciągłego dostępu do specjalistycznej wiedzy i doświadczenia, bez potrzeby zatrudniania dodatkowych specjalistów czy inwestowania w szkolenia. To nie tylko optymalizacja kosztów, ale i zwiększenie skuteczności. Korzyści outsourcingu są nieocenione dla firm, które chcą rozwijać swoją działalność efektywnie i z zyskiem.

Cennik usług kadrowo-płacowych

Planujecie skorzystać z naszego serwisu, ale zastanawiacie się nad kosztami? Cennik w naszej firmie zależy od wielu czynników, w tym złożoności prowadzonej dokumentacji, liczby pracowników, czy też formalności związanych z umowami o pracę. Istotne są również rodzaj umowy między firmą a biurem rachunkowym. Ponadto, cennik może ulec zmianie przy dodatkowych czynnościach, jak doradztwo HR czy obsługa PFRON. Optymalizacja kosztów, na przykład przez automatyzację procesów kadrowo-płacowych, może przynieść długoterminowe oszczędności, zwłaszcza w porównaniu do czasu i wysiłku potrzebnego na samodzielnego prowadzenie tych spraw. Pamiętajcie, inwestycja w profesjonalne usługi kadrowo-płacowe to także inwestycja w spokój i bezpieczeństwo Waszej firmy.

Rozliczenia i ewidencje kadrowe bez błędów

W sferze profesjonalnych usług kadrowo-płacowych w Poznaniu, rozliczenia kadrowe oraz ewidencja kadrowa odgrywają kluczową rolę. Stąd, nacisk na dokładność i rzetelność w prowadzeniu tych spraw jest nieoceniony. Zarządzanie zasobami ludzkimi, szczególnie w warunkach uczciwej konkurencji na rynku pracy, wymaga niezawodności i profesjonalizmu. Dokładność w rozliczeniach kadrowych to nie tylko zgodność z przepisami prawa pracy, ale również pewność, że wszelkie płatności są dokonywane na czas i w prawidłowej wysokości. Korzystając z naszych usług kadrowych w Poznaniu, zapewniacie sobie stabilność, bezpieczeństwo i efektywność. Nie ma miejsca na błędy, gdy chodzi o ewidencję kadrową – chyba, że chcesz narazić się na poważne konsekwencje prawne. Zaletą naszych usług jest to, że zdejmujemy ten ciężar z Waszych barków, pozwalając Wam skupić się na swoich głównych obowiązkach biznesowych. Nasza misja to zapewnić, że rozliczenia kadrowe i ewidencja kadrowa są utrzymywane na najwyższym poziomie, pozwalając na płynną i efektywną pracę każdej organizacji, niezależnie od jej wielkości.

Wsparcie pracodawców w procedurach zatrudniania

Jako doświadczone biuro kadrowo-płacowe zapewniamy profesjonalne wsparcie w zatrudnianiu. Rozumiemy, jak skomplikowane i czasochłonne mogą być procedury związane z zatrudnianiem nowych pracowników. Z naszą pomocą, procesy takie jak przygotowanie umów o pracę, zgłoszenia do ZUS czy sporządzanie list płac, stają się prostsze i mniej stresujące. Zachęcamy do skorzystania z naszej profesjonalnej oferty. Pozwólcie nam zająć się wszystkimi formalnościami, dzięki czemu będziecie mogli skupić się na rozwijaniu swojego biznesu. Biuro kadrowo płacowe w Poznaniu to gwarancja profesjonalizmu i rzetelności w prowadzeniu wszelkich spraw związanych z zatrudnianiem pracowników i zgłaszaniem ich do ZUS.

ZAPRASZAMY DO KONTAKU! ZNAJDZIESZ NAS W CZTERECH MIASTACH

Sprawdź pełny kontakt do biur
woj. kujawsko-pomorskie ODDZIAŁ BYDGOSZCZ ul. Tadeusza Kościuszki 27C 85-079 Bydgoszcz poniedziałek-piątek 7:00-16:00 Znajdź biuro na mapie
woj. kujawsko-pomorskie ODDZIAŁ TORUŃ ul. Bukowa 27 87-100 Toruń poniedziałek-piątek 7:00-16:00 Znajdź biuro na mapie
woj. pomorskie ODDZIAŁ GDAŃSK ul. Wały Piastowskie 1/1606A 80-855 Gdańsk poniedziałek-piątek 7:00-16:00 Znajdź biuro na mapie
woj. wielkopolskie ODDZIAŁ POZNAŃ ul. Drużbackiej 1A/2 60-745 Poznań poniedziałek-piątek 7:00-16:00 Znajdź biuro na mapie
woj. łódzkie ODDZIAŁ ŁÓDŹ ul. pl. Zwycięstwa 2, 90-312 Łódź poniedziałek-piątek 7:00-16:00 Znajdź biuro na mapie