STAWIAJ NA ZYSK

USŁUGI KADROWO PŁACOWE – KADROWA POZNAŃ

STAWIAJ NA ZYSK

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA KADROWA POZNAŃ – KURDYNOWSKI

Rozwój firmy jest nierozerwalnie związany z zatrudnianiem nowych pracowników i powiększaniem zespołów. Jeżeli Twój biznes wymaga powstawania wciąż nowych stanowisk, obsługa ich może okazać się bardzo czasochłonna. Chyba, że powierzysz ją nam!

Kadrowa z firmy Kudrynowski z Poznania to specjalistka z dużym doświadczeniem i wiedzą z zakresu kadr i płac. Otrzymasz wsparcie dedykowanego opiekuna, choć jego pracę wspiera cały zespół. Oznacza to wszechstronność i kompleksowość, jakiej nie znajdziesz nigdzie indziej!

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą kadrową, która obejmuje prowadzenie rozliczeń i kontrolowanie akt pracowniczych. Zakres obsługi jest bardzo szeroki, jednak jako nasz klient możesz zdecydować, z których konkretnie usług zamierzasz korzystać.

ZAKRES OBSŁUG KADROWEJ – KUDRYNOWSKI POZNAŃ

Możesz zlecić nam rozmaite czynności kadrowe, decydując się na standardową, ofertę kompleksową lub pojedyncze usługi w firmie Kudrynowski. Nasi klienci z Poznania, ale nie tylko najczęściej zlecają nam ewidencję danych w systemach kadrowo-płacowych, rozliczanie urlopów i zwolnień lekarskich, naliczanie wynagrodzeń, prowadzenie list kadr i płac. sporządza listy płac i nalicza wynagrodzenia. Ponadto wspiera proces zatrudnienia pracownika, zgłoszenia go do ZUS, składania deklaracji PFRON i wystawiania zaświadczeń o zarobkach, świadectw pracy.

ZLEĆ NAM SPRAWY KADROWE – PROFESJONALIZM I DYSKRECJA Z POZNANIA

Kadrowa z Poznania wykonuje też szereg innych prac, jak choćby kalkulacje zobowiązań publicznoprawnych, obliczanie wynagrodzeń, przygotowywanie rozliczeń PIT 11, PIT 40, PIT 4R, PIT 8AR, ZUS IWA.

Możemy również zaoferować prowadzenie teczek osobowych pracowników z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa i ochrony oraz prowadzenie ewidencji urlopowych. Powierz nam też monitorowanie ważności badań lekarskich i szkoleń BHP, aby zyskać jeszcze większe wsparcie. W ramach świadczonych usług reprezentujemy firmy przed organami, np. ZUS w Poznaniu.

WSPÓŁPRACA Z NAMI

DLACZEGO OUTSOURCING KADROWY TO NAJLEPSZA OPCJA W POZNANIU?

  • Kompleksowa obsługa doświadczonego kadrowego i jego zespołu;
  • Dostęp do obsługi kadrowo-płacowej oraz innych usług z naszej oferty;
  • Pomoc w kontrolowaniu wynagrodzeń, wypłat, rozliczeń urlopów;
  • Odciążenie w czasochłonnych i wymagających dużej wiedzy czynnościach;
  • Optymalizacja kosztów – droższą opcją jest stworzenie wewnętrznego działu kadr w firmie;
Profesjonalna obsługa – gwarancja poprawności i terminowości rozliczeń;
Najlepsza jakość i wysokie, wypracowane przez lata standardy obsługi;
Oszczędność czasu – Ty pracujesz, my rozliczamy Twoich pracowników;
Dostęp do szerokiego pakietu usług – księgowość i inne;

ZGŁOŚ SIĘ DO NAS

TWOJA ZAUFANA KADROWA Z POZNANIA – KURDYNOWSKI

Zaangażowana, doświadczona, a przy tym odznaczająca się wysoką kulturą osobistą kadrowa czeka na Ciebie w firmie Kurdynowski.
Nasze biuro zajmuje się kompleksową obsługą firm w zakresie szeroko pojętych kadr i płac. Obsługujemy nie tylko Poznań.
Z uwagi na dostępność elektronicznych, całodobowych systemów obsługi i panelu klienta dajemy Ci możliwość kontaktu w formie zdalnej i wygodnego dostępu do swoich danych gdziekolwiek jesteś.

Skontakuj się z nami

ZAPRASZAMY DO KONTAKU! ZNAJDZIESZ NAS W CZTERECH MIASTACH

Sprawdź pełny kontakt do biur
woj. kujawsko-pomorskie ODDZIAŁ BYDGOSZCZ ul. Tadeusza Kościuszki 27C 85-079 Bydgoszcz poniedziałek-piątek 7:00-16:00 Znajdź biuro na mapie
woj. kujawsko-pomorskie ODDZIAŁ TORUŃ ul. Bukowa 27 87-100 Toruń poniedziałek-piątek 7:00-16:00 Znajdź biuro na mapie
woj. pomorskie ODDZIAŁ GDAŃSK ul. Wały Piastowskie 1/1606A 80-855 Gdańsk poniedziałek-piątek 7:00-16:00 Znajdź biuro na mapie
woj. wielkopolskie ODDZIAŁ POZNAŃ ul. Drużbackiej 1A/2 60-745 Poznań poniedziałek-piątek 7:00-16:00 Znajdź biuro na mapie
woj. łódzkie ODDZIAŁ ŁÓDŹ ul. pl. Zwycięstwa 2, 90-312 Łódź poniedziałek-piątek 7:00-16:00 Znajdź biuro na mapie