STAWIAJ NA ZYSK

BIURO KSIĘGOWE POZNAŃ – KURDYNOWSKI

STAWIAJ NA ZYSK

BIURO KSIĘGOWE Z DŁUGIM DOŚWIADCZENIEM – POZNAŃ I OKOLICE

Czego oczekujesz od swojego biura księgowego w Poznaniu? Tego, że obejmie Cię profesjonalną i kompleksową opieką? Zapanuje nad rozliczeniami podatkowymi i aktami pracowniczymi? Pomoże w optymalizacji kosztów? Dobrze trafiłeś, bo Kurdynowski to biuro księgowe z Poznania, które od lat wspiera przedsiębiorców w prowadzeniu działalności. Bez względu na to, czy jest to firma jednoosobowa czy przedsiębiorstwo mające pełną księgowość i zatrudniające pracowników – zajmiemy się jego obsługą.

UPROSZCZONA I PEŁNA KSIĘGOWOŚĆ – DEDYKOWANI EKSPERCI

Bardzo duży zespół, który tworzy nasze biuro księgowe, to specjaliści zajmujący się obsługą firm z sektora MŚP oraz większych przedsiębiorstw z Poznania. Uproszczona i pełna księgowość, ryczałt ewidencjonowany – bez względu na formę rozliczeń podatkowych oraz wybrany sposób rozliczenia z fiskusem u nas znajdziesz fachową, kompetentną pomoc. Dedykowany opiekun jest do Twojej dyspozycji, do niego możesz skierować wszystkie pytania czy wątpliwości. Wspierany przez innych pracowników biura księgowego udzieli Ci satysfakcjonującej odpowiedzi i pomocy, jakiej oczekujesz.

POZNAŃ: BIURO KSIĘGOWE KURDYNOWSKI, KTÓRE CIĘ WSPIERA

Choć jesteśmy dużym biurem księgowym, w Poznaniu słyniemy z maksymalnego zaangażowania w sprawy każdego klienta. Możesz powierzyć nam rozliczenia działalności jednoosobowej, jak również większej firmy – spółki cywilne, akcyjne, komandytowe zatrudniającej od kilkunastu do kilkuset osób. Już teraz skontaktuj się z nami, aby zamówić indywidualną ofertę wraz z wyceną za prowadzenie pełnej księgowości lub innej formy rozliczeń.

WSPÓŁPRACA Z NAMI

CO MOŻESZ ZYSKAĆ, KORZYSTAJĄC Z OUTSOURCINGU BIURA KSIĘGOWEGO W POZNANIU?

  • Profesjonalne wsparcie doświadczonego księgowego;
  • Kompleksową obsługę procesów księgowych;
  • Obsługę audytów, kontroli skarbowych;
  • Reprezentację przed US, ZUS i innymi;
  • Optymalizację podatkową;
  • Porządek i bieżącą kontrolę nad dokumentami księgowymi.
Swobodę w dobieraniu oferty – możesz zdecydować się na kompleksową obsługę biura księgowego lub tylko konkretne usługi z naszej oferty;
Dostęp do wygodnego, intuicyjnego programu fakturowego online;
Opiekę dedykowanego opiekuna, który informuje Cię o wszystkich zmianach przepisów i nowych regulacjach;
Pomoc w razie kontroli skarbowej;
Wygodę rozliczeń i kontrolowania finansów przedsiębiorstwa.

ZGŁOŚ SIĘ DO NAS

BIURO KSIĘGOWE – POZNAŃ I CAŁA POLSKA

Ze względu na możliwość rozliczania uproszczonej i pełnej księgowości także online, obsługujemy nie tylko firmy z Poznania, ale też z całej Polski.
Nasz internetowy program do fakturowania zapewnia Ci możliwość bieżącego kontrolowania przychodów i wydatków przez całą dobę, gdziekolwiek jesteś.

Zapraszamy do współpracy z biurem Kurdynowski, które swoją siedzibę ma w Poznaniu, lecz obsługuje firmy z całego kraju.
Zaufaj specjalistom, postaw na bezpieczeństwo, kompleksowość i najlepszą jakość rozliczeń oraz prowadzenia księgowości zgodnie z naszymi standardami.

Skontakuj się z nami

Kurdynowski to profesjonalne biuro rachunkowe Poznań, które od wielu lat wspiera przedsiębiorców w ich działalności. Zatrudniamy najlepszych specjalistów, którzy skrupulatnie zajmują się rozliczeniami podatkowymi i księgowością, a także sprawami kadrowymi. Biuro księgowe Poznań to zaufany partner, któremu możesz powierzyć zarządzanie kwestiami księgowo-finansowymi swojego przedsiębiorstwa. Niezależnie od wielkości Twojej firmy czy branży, w której działasz, jesteśmy gotowi podjąć się kompleksowej obsługi finansowej. Dzięki temu unikniesz skomplikowanych i długotrwałych czynności księgowych, które dodatkowo są utrudniane często zmieniającymi się przepisami. Zaoszczędzony czas możesz wykorzystać na rozwój swojego biznesu.

Usługi księgowe Poznań – profesjonalna obsługa finansowa

Nasze biuro rachunkowe w Poznaniu to zaufany partner biznesowy. Nasze usługi pozwalają każdemu przedsiębiorcy skupić się na rozwoju działalności bez konieczności zajmowania się zawiłymi przepisami podatkowymi. Specjalizujemy się w obsłudze JDG oraz spółek cywilnych, sp. z o.o., komandytowych i akcyjnych. Oferujemy pełną księgowość z uwzględnieniem prowadzenia ksiąg handlowych, ewidencji środków trwałych, rozliczaniem faktur VAT i przygotowywaniem sprawozdań finansowych. Świadczymy usługi kadrowo-płacowe z rozliczaniem wynagrodzeń i sporządzaniem dokumentacji pracowniczej. Nasi wyspecjalizowani pracownicy nie tylko prowadzą księgowość spółek, ale również pomagają w optymalizacji podatków, co przekłada się na lepsze wyniki finansowe przedsiębiorstw. Reprezentujemy naszych klientów w kontaktach z Urzędem Skarbowym i ZUS.

Biuro księgowe Poznań – doskonały wybór dla biznesu

Do skorzystania z naszych usług księgowych w Poznaniu zachęcamy przedsiębiorców prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. Zatrudniamy doświadczonych specjalistów, którzy doskonale rozumieją specyfikę tego typu firm. Nasi eksperci znają wszystkie zakamarki przepisów podatkowych i są gotowi zapewnić Ci fachową i kompetentną pomoc. Książka przychodów i rozchodów, ryczałt ewidencjonowany – bez względu na to, jak rozliczasz się z fiskusem, nasze biuro rachunkowe w Poznaniu jest do twojej dyspozycji. Co więcej, do każdego naszego klienta przydzielamy dedykowanego księgowego. To on będzie pierwszą osobą do kontaktu, gotowa na udzielenie odpowiedzi na każde pytanie, czy rozwiązania każdej wątpliwości. Nie musisz już samemu gubić się w papierach i przepisach podatkowych – nasi specjaliści zajmą się tym za Ciebie!

Biuro rachunkowe Poznań – wieloletnie doświadczenie i wiedza

Biuro rachunkowe Kurdynowski oferuje usługi księgowe w Poznaniu, dla wszystkich przedsiębiorców działających na terenie miasta i okolic. Od ponad 20 lat pomagamy właścicielom firm, przejmując na siebie skomplikowane i czasochłonne czynności księgowe. Na przestrzeni lat nasze biuro zyskało ogromne zaufanie i uznanie wśród klientów. Klienci doceniają profesjonalizm i rzetelność naszych pracowników, którzy zawsze wykonują swoje obowiązki z najwyższą starannością. Zatrudniamy najlepszych specjalistów z dziedziny finansów – absolwentów renomowanych Uniwersytetów Ekonomicznych. Posiadają oni niezbędne uprawnienia Ministra Finansów, co stanowi gwarancję wysokiej jakości usług księgowych. Klienci naszego biura mogą mieć pewność, że ich sprawy finansowe są w rękach prawdziwych profesjonalistów.

Księgowość Poznań – kompleksowe rozwiązania dla przedsiębiorców

Skomplikowane przepisy podatkowe i problematyczna księgowość spędzają Ci sen z powiek? Zachęcamy do skorzystania z naszych usług! Biuro rachunkowe Kurdynowski od prawie ćwierć wieku wspiera przedsiębiorców w drodze do sukcesu. Zapewniamy pełną obsługę księgową wszystkim firmom, bez względu na wielkość czy formę rozliczania z Urzędem Skarbowym. W naszej działalności kierujemy się wyłącznie dobrem naszych klientów. Każdy, kto zdecyduje się powierzyć nam sprawy księgowo-finansowe swojej firmy otrzyma fachową pomoc i opiekę doświadczonego księgowego. Skrupulatnie analizujemy potrzeby zgłaszających się do nas przedsiębiorców i na tej podstawie dobieramy niezbędne usługi. W ten sposób nie tylko zwiększamy efektywność prowadzenia księgowości, ale również optymalizujemy koszty, co przekłada się na większą oszczędność pieniędzy dla przedsiębiorcy.

Usługi księgowe w Poznaniu – pełne wsparcie i bezpieczeństwo

Współpracując z nami, klienci zyskują dostęp do doświadczenia i wiedzy naszych wykwalifikowanych księgowych. To gwarantuje, że ich sprawy finansowe są prowadzone z najwyższą starannością, zgodnie z obowiązującymi przepisami. Nasza oferta obejmuje pełen zakres usług księgowych, co oznacza, że klienci nie muszą martwić się o żadne aspekty księgowości, rozliczeń i sprawy kadrowo-płacowe. Dzięki naszemu doświadczeniu i wiedzy jesteśmy w stanie przygotować klientów do audytów oraz pomóc w obsłudze kontroli skarbowych. To zdecydowanie zwiększa spokój i pewność przedsiębiorców. Biuro księgowe Poznań reprezentuje klientów w kontaktach z urzędami, co znacząco usprawnia procesy administracyjne i pozwala na zaoszczędzenie czasu. Nasze usługi obejmują także analizę i doradztwo w zakresie optymalizacji podatkowej. Biuro Kurdynowski dba o porządek i dokładność w prowadzeniu dokumentacji księgowej klientów.

Usługi księgowe Poznań – dlaczego warto podjąć współpracę?

Podejmując współpracę z nami, możesz spać spokojnie, wiedząc, że finanse przedsiębiorstwa są w dobrych rękach. Przez cały czas jesteś pod opieką wykwalifikowanego księgowego, który na bieżąco informuje Cię o wszelkich zmianach przepisów i regulacji podatkowych. Obsługujemy właścicieli jednoosobowych działalności gospodarczych rozliczających się na zasadach uproszczonych, a także wykonujemy pełną księgowość spółek. Każdy klient naszego biura rachunkowego w Poznaniu ma dostęp do intuicyjnego programu fakturowego, zapewniającego wygodę rozliczeń i stały monitoring finansów firmy. Gwarantujemy również pomoc i wsparcie podczas kontroli skarbowej, czuwając nad jej prawidłowym przebiegiem, dzięki czemu cały proces jest mniej uciążliwy dla naszych klientów.

Księgowość online – innowacyjne i wygodne rozwiązanie

Usługi księgowe online mają bardzo wiele zalet, które przyczyniają się do usprawnienia i ułatwienia prowadzenia działalności gospodarczej. Biuro rachunkowe Kurdynowscy w Poznaniu wyróżnia się kompleksową obsługą księgową z wykorzystaniem nowoczesnego oprogramowania, co przynosi wiele korzyści dla przedsiębiorców. Oprogramowanie to znacznie ułatwia proces wystawiania dokumentów księgowych i faktur, minimalizując ryzyko popełnienia błędów. Dedykowany księgowy pracujący w naszym biurze kontroluje poprawność wszystkich dokumentów generowanych w programie, co zwiększa pewność i dokładność w księgowości firmy. Dzięki usługom księgowym online przedsiębiorcy mogą skoncentrować się na rozwoju swojej działalności, mając pewność, że aspekty finansowe są w rękach profesjonalistów, co stanowi klucz do efektywnego zarządzania firmą.

Cennik usług księgowych Poznań – transparentne koszty

Ceny obsługi księgowej biura rachunkowego Kurdynowski w Poznaniu są zróżnicowane i uzależnione od indywidualnych potrzeb każdego klienta. Szczegółowo analizujemy potrzeby przedsiębiorcy i na tej podstawie dobieramy niezbędne rozwiązania i usługi, które wpływają na ostateczny koszt usług księgowych. Oferujemy konkurencyjne i uczciwe ceny oraz najwyższej jakości obsługę księgowo-finansową firm. Jeśli poszukujesz profesjonalnej obsługi księgowej w Poznaniu, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Dzięki naszemu doświadczeniu i wiedzy w obszarze księgowości możemy zagwarantować Ci kompleksową i profesjonalną opiekę nad finansami Twojej firmy.

ZAPRASZAMY DO KONTAKU! ZNAJDZIESZ NAS W CZTERECH MIASTACH

Sprawdź pełny kontakt do biur
woj. kujawsko-pomorskie ODDZIAŁ BYDGOSZCZ ul. Tadeusza Kościuszki 27C 85-079 Bydgoszcz poniedziałek-piątek 7:00-16:00 Znajdź biuro na mapie
woj. kujawsko-pomorskie ODDZIAŁ TORUŃ ul. Bukowa 27 87-100 Toruń poniedziałek-piątek 7:00-16:00 Znajdź biuro na mapie
woj. pomorskie ODDZIAŁ GDAŃSK ul. Wały Piastowskie 1/1606A 80-855 Gdańsk poniedziałek-piątek 7:00-16:00 Znajdź biuro na mapie
woj. wielkopolskie ODDZIAŁ POZNAŃ ul. Drużbackiej 1A/2 60-745 Poznań poniedziałek-piątek 7:00-16:00 Znajdź biuro na mapie
woj. łódzkie ODDZIAŁ ŁÓDŹ ul. pl. Zwycięstwa 2, 90-312 Łódź poniedziałek-piątek 7:00-16:00 Znajdź biuro na mapie